Pensjonat

GRANADA Pensjonat & SPA to całoroczny obiekt położony nieopodal uzdrowiska Duszniki-Zdrój. Obiekt oferuje 98 miejsc noclegowych w pokojach typu STANDARD oraz pokojach typu STUDIO. Jest to wolnostojący budynek, który posiada bezpłatny ogrodzony, oświetlony parking monitorowany dla samochodów osobowych jak i autokarów. Z myślą o osobach w podeszłym wieku i niepełnosprawnych, obiekt posiada także windę. Cały budynek oraz jego otoczenie znajduje się w zasięgu bezprzewodowego internetu WiFi.

Nie zabraknie tutaj miejsca dla dzieci pełnych energii oraz dorosłych chcących spędzić aktywnie czas w dużym ogrodzie z huśtawkami, trampoliną, placem zabaw oraz ławkami rozmieszczonymi na całej posesji. Wszyscy Ci którzy lubią ruch mogą sprawdzić swoje umiejętności i kondycję w grach sportowych na boisku lub w jeździe konno. Dla osób spragnionych ciszy jest to idealne miejsce bowiem GRANADA znajduję się z dala od aglomeracji miejskiej, a wyjątkowe położenie zapewnia dostęp do malowniczych szlaków znakomitych na piesze i rowerowe wycieczki.

Z myślą o osobach mających różne upodobania kulinarne, zadbaliśmy o to by w naszym pensjonacie znalazła się restauracja z domowym jedzeniem, która połączona jest z barem - miejscem idealnym na wieczorne rozmowy. Dla tych którzy lubią przebywać na świeżym powietrzu do dyspozycji jest zadaszony domek grillowy oraz miejsce wyznaczone na ognisko pod gołym niebem.

Do dyspozycji gości przeznaczony jest także nowo powstały (końcem 2013r.) kompleks SPA w zakres którego wchodzi basen, wanna z hydromasażem, grota solna, 2 sauny: łaźnia parowa, sauna sucha fińska.

Uprzejmie informujemy, iż nie przyjmujemy gości ze zwierzętami domowymi

IMG_1463
IMG_1470j
IMG_2357
P1240625
P7020002GR
P7140005GR
Previous Next Play Pause

98 osób
ilość miejsc noclegowych

32 pokoje
o zróżnicowanym standardzie

restauracja i bar
dla gości pensjonatu

duży ogród
z atrakcjami dla dzieci

boisko sportowe
do gier towarzyskich

bezpłatny parking
ogrodzony, monitorowany

miejsce na ognisko/grill 
pod zadaszeniem

basen 
tylko dla gości pensjonatu

 

Wypełnij formularz i wyślij do nas zapytanie o wolne miejsca Zapytaj o dostępność