Kompleks basenowy

W budynku głównym GRANADA Pensjonat & SPA do Państwa dyspozycji przeznaczony jest kompleks basenowy znajdujący się na pierwszym piętrze. To w pełni w wyposażona strefa w zakres której wchodzi: basen, sauna sucha fińska, łaźnia parowa oraz wanna z hydromasażem.

Na obszarze kompleksu znajdują się: dwie toalety, 4 natryski, wydzielona szatnia oraz przebieralnia dla gości SPA. Kompleks basenowy otwarty jest w godzinach 8:00-21:00 i jest przeznaczony tylko dla osób przebywających w naszym ośrodku.

 

Basen

Rekreacja w basenie to znakomity sposób na aktywne spędzenie nawet deszczowego, pochmurnego dnia. Cztery atrakcje wodne, wspierane przez dysze powietrzne umilą czas zarówno dzieciom jak i rodzicom. Otoczenie kompleksu oraz rozmieszczone leżaki wypoczynkowe sprzyjają relaksowi, a seans w jacuzzi, które wyposażone jest w 14 dysz masujących to najlepszy sposób na poprawę samopoczucia.

13 metrów   6 metrów
długości                     szerokości

wydzielony brodzik dla dzieci
ze zjeżdżalnią i wodospadem

akcesoria do nauki pływania
na wyposażeniu

leżaki i krzesła wypoczynkowe
rozmieszczone w strefie SPA

jacuzzi 
z powietrznymi dyszami masującymi

4 atrakcje wodne
(bicz, gejzery, 2 wodospady)

kompleks SPA
tylko dla gości pensjonatu

Łaźnia parowa

Kąpiel w łaźni parowej działa orzeźwiająco i ma korzystny wpływ na cały organizm. Kłęby pary penetrują skórę dokładnie ją oczyszczają, nawilżają i regenerują. Skóra staje się gładka i jędrna. Wysoka wilgotność powietrza i umiarkowana temperatura obniża napięcie mięśni i odpręża umysł. Gorąca para szczególnie dobrze łagodzi dolegliwości reumatyczne i związane z chorobami dróg oddechowych. Para która stosowana jest wraz z dodatkiem olejków eterycznych inhaluje i oczyszcza drogi oddechowe, zatoki i oskrzela co sprawia, że znacznie łatwiej nam się oddycha.

b7
b8
b9
Previous Next Play Pause

Sauna sucha fińska

Prawdziwa fińska sauna jest niezrównanym doświadczeniem i koniecznością dla wszystkich. To jeden z najbardziej efektywnych i przyjemnych sposobów hartowania ciała. Ciepło otwiera pory skóry, dlatego zgodnie z fińskim powiedzeniem „gniew i nienawiść spalają się w saunie”, to również doskonały sposób oczyszczania organizmu z toksyn. Po wysiłku fizycznym, na przykład joggingu lub treningu, kąpiel w saunie jest bardzo korzystna. Badania dowodzą, że pomaga ona unikać przeziębień oraz radzić sobie z wieloma chorobami.

b5
b6
Previous Next Play Pause

 

Wypełnij formularz i wyślij do nas zapytanie o wolne miejsca Zapytaj o dostępność