Kompleks basenowy

W budynku głównym GRANADA Pensjonat & SPA do Państwa dyspozycji przeznaczony jest kompleks basenowy znajdujący się na pierwszym piętrze. To w pełni w wyposażona strefa w zakres której wchodzi: basen, sauna sucha fińska, łaźnia parowa, grota solna oraz wanna z hydromasażem.

Na obszarze kompleksu znajdują się: dwie toalety, 4 natryski, wydzielona szatnia oraz przebieralnia dla gości SPA. Kompleks basenowy otwarty jest w godzinach 8:00-21:00 i jest przeznaczony tylko dla osób przebywających w naszym ośrodku.

 

Basen

Rekreacja w basenie to znakomity sposób na aktywne spędzenie nawet deszczowego, pochmurnego dnia. Cztery atrakcje wodne, wspierane przez dysze powietrzne umilą czas zarówno dzieciom jak i rodzicom. Otoczenie kompleksu oraz rozmieszczone leżaki wypoczynkowe sprzyjają relaksowi, a seans w jacuzzi, które wyposażone jest w 14 dysz masujących to najlepszy sposób na poprawę samopoczucia.

13 metrów   6 metrów
długości                     szerokości

wydzielony brodzik dla dzieci
ze zjeżdżalnią i wodospadem

akcesoria do nauki pływania
na wyposażeniu

leżaki i krzesła wypoczynkowe
rozmieszczone w strefie SPA

jacuzzi 
z powietrznymi dyszami masującymi

4 atrakcje wodne
(bicz, gejzery, 2 wodospady)

kompleks SPA
tylko dla gości pensjonatu

Łaźnia parowa

Kąpiel w łaźni parowej działa orzeźwiająco i ma korzystny wpływ na cały organizm. Kłęby pary penetrują skórę dokładnie ją oczyszczają, nawilżają i regenerują. Skóra staje się gładka i jędrna. Wysoka wilgotność powietrza i umiarkowana temperatura obniża napięcie mięśni i odpręża umysł. Gorąca para szczególnie dobrze łagodzi dolegliwości reumatyczne i związane z chorobami dróg oddechowych. Para która stosowana jest wraz z dodatkiem olejków eterycznych inhaluje i oczyszcza drogi oddechowe, zatoki i oskrzela co sprawia, że znacznie łatwiej nam się oddycha.

b7
b8
b9
Previous Next Play Pause

Sauna sucha fińska

Prawdziwa fińska sauna jest niezrównanym doświadczeniem i koniecznością dla wszystkich. To jeden z najbardziej efektywnych i przyjemnych sposobów hartowania ciała. Ciepło otwiera pory skóry, dlatego zgodnie z fińskim powiedzeniem „gniew i nienawiść spalają się w saunie”, to również doskonały sposób oczyszczania organizmu z toksyn. Po wysiłku fizycznym, na przykład joggingu lub treningu, kąpiel w saunie jest bardzo korzystna. Badania dowodzą, że pomaga ona unikać przeziębień oraz radzić sobie z wieloma chorobami.

b5
b6
Previous Next Play Pause

Grota solna

Grota solna ma taki mikroklimat jak ten, który jest nad morzem. Podobnie też działa na nasz organizm. Czyste powietrze, zjonizowane dzięki soli, odpręża i wspomaga leczenie wielu chorób - astmy, nieżytów górnych dróg oddechowych, zapalenia zatok, niedoczynności tarczycy, łuszczycy, nerwicy.

grota-solna-granada-00
grota-solna-granada-01
grota-solna-granada-02
grota-solna-granada-1
grota-solna-granada-2
grota-solna-granada-3
grota-solna-granada-4
grota-solna-granada-5

 

Wypełnij formularz i wyślij do nas zapytanie o wolne miejsca Zapytaj o dostępność