Rozrywka

Billard

Na parterze, nieopodal baru znajduje się sala do gry w bilard. Jest to świetna okazja dla rodzin, przyjaciół, znajomych, którzy chcą zdrowo porywalizować ze sobą w takich dyscyplinach gry jak np. 8-ball, itp. Niecodzienne zielone światło w sali sprawia, że można się tu poczuć jak na prawdziwych zawodach.

Cennik:

Gra w bilard - 10zł/1godz.

Jazda konno

W okresie wakacji letnich (czerwiec-sierpień) na terenie naszego ośrodka, a dokładnie na Rancho GRANADA organizowana jest nauka jazdy konno z instruktorem. To znakomita propozycja dla wszystkich którzy nigdy dotychczas nie mieli możliwości, skorzystania z tej formy aktywnego wypoczynku. Wszyscy, niezależnie od wieku mogą spróbować swoich sił w jeździe w terenie, oprowadzankach czy pełnej godziny treningowej jazdy konno.

Sala zabaw

Naszym gościom udostępniamy świetlicę dla dzieci i dorosłych, gdzie można zagrać w piłkarzyki, tenisa stołowego oraz wiele gier planszowych przystosowanych dla najmłodszych.

Boisko do gier sportowych

Z myślą o tych którzy „bez sportu żyć nie mogą”, zadbaliśmy by nawet podczas wakacji, każdy mógł zadbać o swoją formę. Boisko sportowe przeznaczone jest do gry w: piłkę nożną, siatkową, ręczną oraz tenisa ziemnego.

Mały staw z rybkami

Na posesji Domków Wypoczynkowych znajduje się staw w którym można łowić ryby.

Ze stawu mogą korzystać wszyscy goście przebywający w GRANADZIE.

Wypożyczalnia rowerów, skuterów i nart

Dysponujemy także wypożyczalnią sprzętu narciarskiego, rowerów górskich oraz skuterów.

Cennik:

Narty komplet (narty + buty + kijki) - 25 zł/doba
Snowboard komplet (deska + buty) - 25 zł/doba
Kask - 5 zł/doba
Sanki - 5 zł/doba
Ślizgacz - 5 zł/doba
Rower górski - 10 zł/doba
Skuter - 70 zł/cały dzień;  40 zł/do 4 godzin

Nordic Walking

Sport ten coraz bardziej popularny na zachodzie Europy, zdobywa coraz więcej amatorów także w Polsce. Dlatego aby wyjść na przeciw wymaganiom sportowców i turystów odwiedzających nasz piękny region, postanowiliśmy przygotować dla Państwa sprzęt oraz najlepsze trasy do Nordic Walkingu, które uprzyjemnią uprawianie tego ciekawego sportu.

Cennik:

Kijki Nordic Walking - 5 zł/doba

Miejsce na grilla lub ognisko

Odpłatnie istnieje możliwość skorzystania z miejsca wydzielonego na ognisko pod gołym niebem lub grilla pod zadaszeniem.

Cennik:

Drzewo na ognisko - 30zł
Wegiel drzewny + podpałka - 30zł

16
img_1297
Untitled-24
Untitled-25

 

Wypełnij formularz i wyślij do nas zapytanie o wolne miejsca Zapytaj o dostępność